HAKKIMIZDA

 

HAKKIMIZDA...

Sterilizasyon Medikal Sağlık Hizm. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. 1999 yılında İstanbul'da kurulan, Türkiye genelinde ki tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına ulusal ve uluslararası standartlara uygun,kaliteli, güvenilir medikal sarf malzemeler ve tıbbi cihaz satışı yapan ve satış sonrası hizmetini gerçekleştiren bir firmadır.

Sterilizasyon Medikal;  50 kişiyi aşkın profesyonel kadrosu ile sektörümüzde öncü firmalar arasındadır. 18 kişilik satış kadrosu ve Türkiye'nin birçok bölgesinde mevcut olan bayi ağı ile ülke genelinde ki sağlık kurum ve kuruluşları ile iş ilişkilerinin sürekliliğini sağlamayı başarmıştır.

Sterilizasyon Medikal; tecrübeli Teknik Servis kadrosu ile sadece İstanbul'da değil tüm Türkiye'de çalışmış olduğumuz sağlık kurum ve kuruluşlarına zamanında ve kaliteli hizmet götürerek farkındalığını ortaya koymuştur.

Sterilizasyon Medikal; Sadece sterilizasyon kontrol ürünleri ve cihazları değil, aynı zamanda dezenfektan ve antiseptik ürünler, Laboratuar malzemeleri , birçok cerrahi müdahale ve erken teşhis uyarı sistemleri sağlayan medikal cihazların satışını ve satış sonrası hizmetlerini yürüten köklü bir firmadır.

Sterilizasyon Medikal  olarak; Türkiye'de ki tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dünya standartlarında ki ürün yelpazemizi genişleterek  sunmayı, kaliteli ,güvenilir ve süreklilik arz eden hizmetlerimiz ile  lider kuruluş olmayı hedeflemekteyiz.
Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp Destek