0212. 613 4 000

DECONEX 21 CLF

Otomatik yıkama makinaları için; hafif alkalin,klor ihtiva etmeyen, malzeme uyumluluğu mükemmel ,özel konsantre temizleyici üründür.Kan ,doku artıkları ve protenleri; paslanmaz çelik ve alüminyumdan yapılmış aletlerden etkili bir şekilde çıkarır. (Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.)

Dezenfektanlar

Makina Deterjanları

DECONEX 25 ORGANACID

Otomatik yıkama makinaları için; organik asit bazlı nötralizan bir üründür. alkali temizlikten sonra asidik nötrleştirici olarak kullanılır. Ayrıca; Asitle çözünebilir tortuların çıkarılması içinde kullanılır. Paslanmaz çelik, alüminyumdan yapılmış aletler ile uyumludur. (Ayrıntılı ilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.)

DECONEX 23 NEUTRAZYM

Otomatik yıkama makinaları için; nötr ph'a sahip enzimatik temizleme ürünüdür. Nötralizasyon işlemine gerek yoktur. Her türlü malzeme ile uyumludur. (Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.)

DECONEX 42 KONZ

Otomatik yıkama makinalarında kullanılan alet yağlayıcı ve koruyucu bir üründür. Su ile homojen bir emülsiyon oluşturan ürün tüm cerrahi aletlerin aşındırıcı korozyona uğramasını engeller. (Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.)