0212. 613 4 000

Cihazlar

Rulo Kapatma Makinaları

Manuel Kapama Cihazı

Max.30cm genişliğindeki ruloları güvenle kapatabileceğiniz ve manuel olarakta kesimini gerçekleştirebileceğiniz kapama cihazıdır. (Ürün ile ilgili detaylı bilgi ve demo talepleriniz için bizimle irtibata geçiniz.)

 

Gandus Rebi Evo Tam Otomatik Kapama Cihazı

Cihaz Tam Otomatik ve fotosellidir.Enerji tasarruf sistemine sahiptir,10 saniyeden daha uzun süre rulo yerleştirilmediği taktirde motoru durdurur, yeni bir rulo verildiğinde makine tekrar otomatik olarak çalışmaya başlar. LCD ekranı sayesinde,istenilen sıcaklık ayarları yapılabilmekte ve cihazda bulunan termoregülatör sayesinde üst düzey bir sıcaklık kontrolü sağlamaktadır. Cihaz 12 mm kalınlığında çoklu bariyer kapaması ve dakikada 6 m’lik  hızı ile üstün performans ve  yüksek koruma sağlamaktadır.

Gandus Miniro H-Data Evo Tam Otomatik Yazıcılı Kapama Cihazı

Cihaz Tam Otomatik,yazıcılı ve fotosellidir. Enerji tasarruf sistemine sahiptir,10 saniyeden daha uzun süre rulo yerleştirilmediği taktirde motoru durdurur, yeni bir rulo verildiğinde makine tekrar otomatik olarak çalışmaya başlar. LCD ekranı sayesinde,istenilen sıcaklık ayarları yapılabilmekte ve cihazda bulunan termoregülatör sayesinde üst düzey bir sıcaklık kontrolü sağlamaktadır,ayrıca cihaza entegre olan Dot-Matrix yazıcı sayesinde ruloların üzerine; üretim ve son kullanma tarihi, operatör ismi, lot numarası gibi bilgiler yazılabilmektedir. Cihaz 12 mm kalınlığında çoklu bariyer kapaması ile kapatma alanında yüksek koruma sağlamaktadır.

(Ürün ile ilgili detaylı bilgi ve demo talepleriniz için bizimle irtibata geçiniz.)

 

Gandus Miniro H-Net Evo Tam Otomatik Yazıcılı Kapama Cihazı

Cihaz Tam Otomatik,yazıcılı ve fotosellidir. Enerji tasarruf sistemine sahiptir,10 saniyeden daha uzun süre rulo yerleştirilmediği taktirde motoru durdurur, yeni bir rulo verildiğinde makine tekrar otomatik olarak çalışmaya başlar. LCD ekranı sayesinde,istenilen sıcaklık ayarları yapılabilmekte ve cihazda bulunan termoregülatör sayesinde üst düzey bir sıcaklık kontrolü sağlamaktadır. Ayrıca cihaza entegre olan Dot-Matrix yazıcı sayesinde ruloların üzerine;üretim ve son kullanma tarihi, operatör ismi, lot numarası gibi bilgiler yazılabilmektedir. Son kullanım ayarlarını hafızasında tutabilmektedir. Ayarlar kullanıcının oluşturduğu şifre ile korunabilmekte ve  kaç kapama yapıldığının bilgisini verebilmektedir.  Cihazın arkasında bulunan skart girişi baskı / kapama mekanizmasının barkot yazıcı, PC, avuç içi bilgisayar, optik tarayıcı gibi dış birimlerle bağlantısını kurar. Cihaz 15 mm kalınlığında çoklu bariyer kapaması ve dakikada 10 m’lik  hızı ile üstün performans ve  yüksek koruma sağlamaktadır.

(Ürün ile ilgili detaylı bilgi ve demo talepleriniz için bizimle irtibata geçiniz.)

Gandus Miniro H-Lan Touch Evo Tam Otomatik Yazıcılı Kapama Cihazı

Cihaz Tam Otomatik,yazıcılı ve fotosellidir.Enerji tasarruf sistemine sahiptir,10 saniyeden daha uzun süre rulo yerleştirilmediği taktirde motoru durdurur, yeni bir rulo verildiğinde makine tekrar otomatik olarak çalışmaya başlar. Dokunmatik renkli LCD ekranı sayesinde,istenilen sıcaklık ayarları yapılabilmekte ve cihazda bulunan termoregülatör sayesinde üst düzey bir sıcaklık kontrolü sağlamaktadır, ayrıca cihaza entegre olan Dot-Matrix yazıcı sayesinde ruloların üzerine;üretim ve son kullanma tarihi, operatör ismi, lot numarası gibi bilgiler yazılabilmektedir. Cihaz 15 mm kalınlığında çoklu bariyer kapaması ve dakikada 3m ile 13m lik hız ayarı ile kapatma alanında yüksek koruma ve üstün performans  sağlamaktadır.Cihazın arkasında bulunan skart girişi baskı/kapama mekanizmasının barkot yazıcı, PC, avuç içi bilgisayar, optik tarayıcı gibi dış birimlerle bağlantısını kurar. Miniro H-Lan Touch,şifreleme,bilgi depolama, takvim formatları, yazıcı ayarları,sayaçlar,dil seçimi ve bakım-onarım menüsü gibi 30 un üzerinde farklı işlevin kurulumuna olanak sağlar.

(Ürün ile ilgili detaylı bilgi ve demo talepleriniz için bizimle irtibata geçiniz.)

 

HCS-400 Otomatik Kesme ve Kapatma Makinesi

Cihaz,sterilizasyon rulolarını istenilen adet ve boyda keserek,bir tarafınıda kapatarak kullanıcıya hazır poşet yapma imkanı vermektedir.Bu sayede;zamandan,yerden,iş gücünden tasarruf edilirken,manuel kesilen rulolarda ortaya çıkan fireleri de ortadan kaldırıp maliyeti de büyük oranda düşürür.PID hareket denetleyici ve mikro işlemci kontrolü sayesinde,kesme uzunluğu,kesme adedi,sıcaklık ve press zaman ayarları LCD ekran üzerinden,kolayca ayarlanabilmektedir.

(Ürün ile ilgili detaylı bilgi ve demo talepleriniz için bizimle irtibata geçiniz.)

 

Rulo Asma-Kesme ve Taşıma Aparatları

M.S.Ü kullanıcıların işlerini kolaylaştıracak ve zamandan tasarruf etmelerini sağlayacak,rulo asma-kesme aparatları ve taşıyıcı rulmanlarda mevcuttur. (Ürün ile ilgili detaylı bilgi ve demo talepleriniz için bizimle irtibata geçiniz.)